S kupónom ušetríš: Xiaomi 360° kamerka určená pre EU trhy len 22.83€ z pôvodných 38.20€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila novú kamerku do domácnosti.

Nová kamerka sa predáva pod označením Chuangmi Xiaobai. Kamerka je 360° vhodná do domácnosti, jej rozlíšenie je na úrovni Full HD. Uvedená verzia je určená pre EU trhy, kompatibilná s Mi Home aplikáciou.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 38.20€.

Vďaka kupónu: BGLAB016

cena klesne na hodnotu: 22.83€. Najlacnejšie poštovné je v cene 1.83€, s možnosťou pripoistenia balíka voči colným poplatkom v cene 0.19€. Prípadne ak chcete mať istotu, že balík pôjde priamo k zákazníkovi bez zastavenia colnicou, odporúčame poštovné typu EU Priority Line, v cene 4.26€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kamerka

Práve sme otestovali: Letecká doprava tovaru z Číny funguje bezproblémovo, doručenie za 7 dní!

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť