S kupónom ušetríš: Xiaomi kocka prepojiteľná so smartfónom, ovláda aj iné zariadenia za 14.81€ z pôvodných 16.89€

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila GiiKER Super Cube i3, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Kocku je možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, kde je možné vidieť aktuálny stav kocky. Krok po kroku sa zobrazujú aj ťahy, ktoré musíte spraviť k finálnemu poskladaniu kocky. Produkt pre spoločnosť Xiaomi vyrába spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. V aplikácií v smartfóne je možné sledovať aj tutoriály ku kocke. So smartfónom sa páruje prostredníctvom technológie Bluetooth. Pri 1h dennom hraní kocka vydrží na jedno nabitie až rok. Nová kocka sa predáva priamo pod značkou Xiaomi. Vďaka kocke je možné ovládať aj ostatné produkty domácnosti, vďaka spárovaniu s Mi Home aplikáciou.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 16.89€.

Vďaka kupónu: BGOXMR

cena klesne na hodnotu: 14.81€, poštovné je zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kocka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť