Sen je teraz realitou, v EU sklade, až 788 hodnotení: Xiaomi 70mai kamerka integrovaná v zrkadle, v angličtine, za 64.68€

Exkluzívne v oficiálnom predaji sa nachádza Xiaomi 70mai kamerka integrovaná priamo v zrkadle, po prvýkrát s angličtinou, v medzinárodnej verzii pre EU trhy.

Kamerka Xiaomi 70mai kamerka je priamo určená pre EU trhy, kedy obsahuje angličtinu. Rozlíšenie záznamu je na úrovni 2K – 2560 x 1600 pixelov, kamerke taktiež nechýba displej, automatické spustenie pri naštartovaní auta, videá sú automaticky premazávané, ak je plná Micro SD karta. Kamerke taktiež nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, taktiež 24 h monitoring priestoru pred automobilom – ak je zaznamenaný náraz kamerka sa automaticky zapne.

Kapacita Micro SD karty môže byť až 64GB. Kamerke nechýba 5 palcový displej, ktorý sa nachádza priamo v zrkadle. Konečne je to prvá Xiaomi kamerka integrovaná v zrkadle, ktorá obsahuje angličtinu. Ku kamerke dokonca je možné pripojiť aj zadnú cúvaciu kamerku. Kamerka je v predaji neuveriteľne úspešná, nechýba jej až 788 hodnotení od zákazníkov, v súčasnosti patrí medzi najlepšie kamerky do auta.  Objednalo si ju až 1547 zákazníkov.

Jej cena v EU sklade – v poľskom sklade, bola znížená na hodnotu 64.68€, poštovné je v cene 2.15€, kuriérom DHL, s dobou doručenia 2 – 7 dní. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Jej cena v EU sklade – v poľskom sklade, bola znížená na hodnotu 77.56€ – v tomto balíčku sa nachádza aj cúvacia kamerka, poštovné je v cene 2.15€, kuriérom DHL, s dobou doručenia 2 – 7 dní. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi 70Mai kamerka integrovaná v zrkadle

 

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť