Luxusná cena: Precízne spracované hodinky (+ video) DT NO.1 DT78 len 16.78€ z pôvodných 29.52€

Video sledujte priamo na Youtube, odkaz, cez okno vyššie video nefunguje: https://www.youtube.com/watch?v=uVrD8pCIoTA

Hodinky DT No.1 DT78 ponúkajú minimalistický dizajn, nechýba im krásne kovové orámovanie, podobné, ktoré nájdeme u Xiaomi Amazfit GTR. Vo vyššie uvedenom videu je skutočne vidieť, že tieto hodinky sú precízne vyrobené. Rovnako ako u množstva hodiniek ponúkajú monitoring spánku, monitorovanie športových aktivít, nechýba množstvo WatchFaces. Kompatibilné sú s Androidom, alebo s iOS. Kapacita batérie dosahuje úroveň 230 mAh, vďaka ktorej vydržia až 10 dní používania.

Ich cena v predaji Ali sa pohybuje na úrovni len 16.78€ – v čiernom prevedení so silikónovým remienkom, ostatné prevedenia sú o trošku vo vyšších cenách, poštovné je zadarmo. Keďže suma nepresahuje 22€, nemusíš sa obávať colných poplatkov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky DT78

V predaji sú aj na Banggood, kde ich cena sa pohybuje na úrovni 29.52€.

Vďaka kupónu: bgdt15

kedy cena klesne na hodnotu: 23.62€, poštovné je v cene 1.79€. Keďže finálna suma presahuje 22€, zaškrknite aj pripoistenie voči colným poplatkom – položka Tariff Insurance – v cene 0.14€. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť