Luxusná cena: Chuwi Herobook Pro s 256GB SSD, aj s 8GB RAM za 187.90€ z pôvodných 205.80€

Spoločnosť Chuwi je známa výrobou notebookov a tabletov za priaznivé ceny. Tentokrát prichádza na trh vylepšená verzia notebooku Herobook, vo verzii PRO.

Najnovšie spoločnosť predstavila nový ultrabook Chuwi HeroBook Pro, ktorý získava 14.1 palcový displej, RAM na úrovni 8GB, interné úložisko na úrovni 256GB konečne typu SSD, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 512GB. Jeho procesorom je Intel Gen Gemini Lake N4000 s Turbo Boost do frekvencie až 2.6 GHz. Notebooku nechýbajú 2x USB port, Mini HDMI port, nabíjací port, port pre slúchadlá, Micro SD slot. Notebooku nechýba licencovaný operačný systém Windows 10.

Jeho cena sa pohybuje v predajnej cene 205.80€.

Vďaka kupónu: BGCWSP1

cena klesne na hodnotu: 187.90€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Chuwi Herobook Pro

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť