Nepremeškaj Ali výpredaj v EU sklade, až 16 567 hodnotení : Xiaomi 70mai Pro 2.7K kamerka za 56.85€

Xiaomi kamerka do auta

Kamerka Xiaomi 70mai Dash Cam Pro je priamo určená pre EU trhy, kedy obsahuje angličtinu. Rozlíšenie záznamu je na úrovni 2.7K2592 x 1944 pixelov, kamerke taktiež nechýba displej, automatické spustenie pri naštartovaní auta, videá sú automaticky premazávané, ak je plná Micro SD karta. Kamerke taktiež nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, taktiež 24 h monitoring priestoru pred automobilom – ak je zaznamenaný náraz kamerka sa automaticky zapne, taktiež pripomienka ak sa automobil zapne. Počas jazdy kamerka taktiež upozorní na potencionálne nebezpečenstvo. Výhodou kamerky je, že je napájaná USB portom, čiže v aute môžete používať aj svoj USB adaptérik napríklad s dvomi USB portmi.

Jej cena v predaji sa pohybuje na úrovni 56.85€ v poľskom sklade. Poštovné je v cene 2.50€ DHLkom s dobou doručenia do 7 dní. Keďže produkt sa nachádza na území Európy, ďalšie poplatky navyše niesú účtované.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi 70MAI Pro kamerka

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť