Parádny kupón: Dotykové Tronsmart Onyx Neo s výdržou 7 hodín, Qualcomm čip, či Al za 17.58€ z pôvodných 23.74€

Tronsmart Onyx Neo získavajú lepší čip od spoločnosti Qualcomm, vďaka ktorému ponúkajú nižší odber spotreby energie, kvalitnejší zvuk, či pokročilú technológiu TrueWireless, ktorá efektívne odhľučňuje okolie počas telefonovania. Na jedno nabitie vydržia až 7 hodín počúvania hudby, vďaka nabíjaciemu púzdru je ich možné nabiť až na ďalších 24 hodín. Nechýba im dotykové ovládanie, dokonca obsahujú aj certifikáciu IPX5, vďaka ktorej im neuškodí dážď. Dokonca nechýba aj podpora hlasových asistentov Siri alebo Google Asistent.

Na nabíjanie slúži už USB port typu C, nie staršia technológia Micro USB. Vďaka použitiu novej technológie Bluetooth 5.0, prepojenie so smartfónom je stabilnejšie a silnejšie, s lepším dosahom. Pri úspešnom spárovaní so smartfónom, ak ich z púdra pôjdete vytiahnuť inokedy, so smartfónom sa spárujú automaticky, netreba ich znovu párovať nanovo.

Ich cena v predaji sa pohybuje na úrovni 23.74€.

Vďaka kupónu: GKBTS09

cena klesne na hodnotu: 17.58€, poštovné je zadarmo. Nezabudnite sa prekliknúť na China sklad.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Tronsmart slúchadlá

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť