S kupónom ušetríš: Luxusne nádherná Xiaomi Viomi kanvica za 20.57€ z pôvodných 27.64€

V spolupráci so spoločnosťou VIOMI, ktorá pre spoločnosť Xiaomi vyrába množstvo produktov vrátane pračiek, termosiek, chladničiek, ohrievačov vody, filtrov do chladničky prichádza nový produkt.

Medzi najnovší produkt patrí Viomi kanvica, ktorá okrem platfomy Xiaomi Youpin, vstúpila aj do predaja zahraničného e-shopu. Kanvica obsahuje výkon na úrovni 1800 W, jej kapacita je na úrovni 1.5 L. Nechýba jej ochrana proti výpadku prúdu, alebo ochrana pred vysušením. Kanvica neobsahuje smart funkcie (spárovanie so smartfónom). Poštovné typu EU Priority Line je v cene 0.71€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 27.64€.

Vďaka kupónu: BGVIOMH

cena klesne na hodnotu: 20.57€, poštovné je zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Viomi kanvica

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť