S kupónom ušetríš v CZ sklade: Xiaomi VIOMI vysávač, umýva vodou za 152.11€ z pôvodných 170.01€

Spoločnosť VIOMI pre spoločnosť Xiaomi vyrába množstvo produktov vrátane pračiek, termosiek, chladničiek, ohrievačov vody, filtrov do chladničky.

Na trhu sa nachádza aj robotický vysávač, ktorý vyvíja tlak na úrovni 1200Pa. Rovnako ako aj u Xiaomi vysávačov, aj u tohto modelu nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu. Vďaka integrovanej batérii s kapacitou 2000 mAh, výdrž je na úrovni 90 – 120 minút. Podobne ako u Xiaomi vysávača, ktorý umýva vodou, aj tento model obsahuje na spodnej strane nádržku na vodu, ktorá má kapacitu 200 ml.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 170.01€ v českom sklade.

Vďaka kupónu: BGVMPCZ

cena klesne na hodnotu: 152.11€. Poštovné z českého skladu je zadarmo.  Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Viomi vysávač

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Otestovaný CZ sklad na Bangood: Skutočne rýchle dodanie len za 5 dní

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť