S kupónom ušetríš: Xiaomi kanvica v krásnom bielom prevedení len 17.32€

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú kanvicu. 

Kanvica je vyrobená z kvalitného matného plastu a jej vnútrajšok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Práve nehrdzavejúca oceľ zabezpečuje, že vnútro nevytvára povlaky následkom tvrdej vody. Ak v kanvici nie je voda, automaticky kanvica vypne napájanie. Horný kryt je možné otvoriť do uhlu 75 stupňov, bežne u kanvíc to je okolo 30 stupňov. Taktiež kanvica obsahuje LED indikátor, ktorý je pokrytý transparetným matným materiálom, ktorý zabezpečuje, že svetlo nie je príliš jasné v tme. Medzi vnútorným telesom z nehrdzavejúcej ocele a vonkajším materiálom je dutá vrstva, ktorá zabezpečuje, že i keď voda vrie na 100 stupňov, telo nedosiahne viac ako 40 stupňov.

Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni 20.06€.

Vďaka kupónu: 935d63

cena klesne na hodnotu: 17.32€, poštovné je v cene 1.82€. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kanvica

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť