2x sklo aj USB svetielko, aj Micro USB káblik zadarmo: Vysúvací bezrámčekový Elephone U2 64GB GLOBAL za 129.59€

Smartfón Elephone U2 získava 6.26 palcový displej s rozlíšením Full HD+, displej pokrýva 93.1% prednej plochy. Procesorom smartfónu je Helio P70, nechýba RAM s kapacitou 4 alebo 6GB , interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaprát smartfón obsahuje trojitý 16, 5, 2 megapixelový, predný fotoaprát duálny 16 a 2 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3250 mAh. Smartfónu nechýba plná podpora LTE sietí, slovenčina. Nabíja sa USB C káblikom, zadarmo k produktu získate automaticky aj Micro USB káblik.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 129.59€, vo verzii so 64GB úložiskom. Poštovné EU Priority Line je v cene 4.46€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na sklá zadarmo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (1. – 31. máj)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Elephone U2 64GB GLOBAL

 

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť