2x sklo aj USB svetielko zadarmo, až 206 hodnotení: UMIDIGI Power 3 64GB, 6150 mAh batéria, 3 sloty, NFC za 138.40€

Zahraničný e-shop do predaja zaradil zaujímavý model smartfónu značky UMIDIGI.

UMIDIGI Power 3 získava 6.53 palcový Full HD displej. Jeho procesorom je Helio P60, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Na zadnej strane obsahuje 4 fotoaparáty – 48 megapixelový, 13, 5, 5 megapixelový. Predný fotoaparát získava až 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6 150 mAh, smartfón tak dokáže nabíjať aj ostatné zariadenia. Dokonca obsahuje slot pre 2 sim karty + samostatnný slot pre Micro SD kartu, aj NFC. Nechýba mu podpora všetkých sietí, aj B20 LTE frekvencia pre EU trhy.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 138.40€. Poštovné EU Priority Line je v cene 4.57€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (1. – 31. máj)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom UMIDIGI Power 3

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť