Kupón v CZ sklade: Elektrická Xiaomi metla s výdržou 2 hodín, s odpadovou nádobkou za 34.25€ z pôvodných 46.28€

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstavila ďalší užitočný produkt do domácnosti.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Novým produktom je elektrická metla s názvom Mi Wireless Handheld Sweeper. Spoločnosť tvrdí, že pri tradičnej metle na zemi zostane prach práve kvôli polootvorenému dizajnu. To  je problém, ktorý rieši nová elektrická metla.

Práve vďaka tomu, že obsahuje dve kefy, prach neuniká a rýchlejšie sa zmetá. Nová metla je bezdrôtová, elektrická, s kapacitou batérie na úrovni 2000 mAh, ktorá zaručuje na jedno nabitie až 2 hodiny používania. Rýchlosť kefy je na úrovni 1 300 otáčok za minútu, prach je automaticky umiestnený do odpadkovej nádobky metly. Metla váži menej ako 1 kilogram.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 46.28€.

Vďaka kupónu: BGCZFGF

cena klesne na hodnotu: 34.25€. Nezabudnite sa prekliknúť na CZ sklad. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrická metla

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Otestovaný CZ sklad na Bangood: Skutočne rýchle dodanie len za 5 dní