Nepremeškaj Ali výpredaj, 1499 hodnotení: Xiaomi Haylou GT1 Plus, konečne výdrž až 5 hodín, lepší čip 20.20€

Nové Haylou GT1 Plus prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia až 5 hodín používania, v prípade prvej generácie to boli 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 18 hodín, v prípade prvej generácie to bolo 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi.

Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. V balení nechýbajú 3 veľkosti štuplíkov, kedy pri správnom zvolení len tak ľahko nevypadávajú z uší. Vylepšenia sa dočkal aj ich čip, ktorý je teraz od spoločnosti Qualcomm. Vďaka použitiu nového čipu prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Cena slúchadiel v predaji sa pohybuje na úrovni 20.20€. Poštovné je v cene 0.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Haylou GT1 Plus

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť