Otestovali sme poštovné z anglického skladu (13.5.): Sympatické športové tenisky TENGOO dorazili za 12 dní

Z anglického UK skladu sme 1. mája objednali cenovo dostupné TENGOO tenisky, ktoré sú veľmi populárne. Nechýba im 443 hodnotení zákazníkov. Odoslané boli na ďalší deň, 2. mája. Dnes 13. mája úspešne dorazili. Celková doba od odoslania je 12 dní.

Z postrehu tenisky sú veľmi ľahké, to je ich výhoda, vhodné sú na športovanie, alebo na bežné nosenie. Niesú zbytočne drahé a sú v celku pekné.

V UK anglickom sklade ich aktuálna cena je na úrovni 21.37€, dostupné sú aj v českom sklade s označením v CZ v cene 23.13€. Keďže sa produkt nachádza v EU skladoch, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom tenisky

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť