S kupónom ušetríš: H96 Max konečne s 1GB LAN, lepší procesor, hlasové ovládanie, 128GB úložisko, 4GB RAM, za 47.75€

Tv Box Max H96 X3 získava až 128GB interné úložisko, RAM na úrovni 4GB. Uvedenému modelu nechýba aplikácia Google Play Store pre inštaláciu ďalších aplikácii, nechýba ethernet port pre sieťové pripojenie – ktorý je teraz až 1000 Mb, nie 100 Mb ako u predchodcu, samozrejmosťou je Wifi. Použitý je aj novší a rýchlejší procesor Amlogic S905X3 64-bit quad core ARM® Cortex™ A55 CPU. Operačným systémom boxu je Android 9. Uvedený model je s EU adaptérom. Nechýba podpora Google Asistenta pre hlasové ovládanie. Box obsahuje aj 2x USB porty, z ktorých jeden je USB 3.0. Dokonca box obsahuje aj port pre SD karty.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 53.05€.

Vďaka kupónu: elec

cena klesne na hodnotu: 47.75€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4.18€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Box Max H96 X3

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť