S kupónom ušetríš: Najnovší model DJI Mavic Air 2 s výdržou až 34 minút, 10 km doletom za 761.39€ z pôvodných 928.92€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre nový model čerstvo predstaveného dronu DJI Mavic Air 2.

Tento model dronu patrí medzi profesionálne drony. Jeho výdrž na jedno nabitie sa pohybuje na úrovni 34 minút lietania. U dronu nechýba 48 megapixelová kamerka, ktorá dokáže zaznamenávať aj panoramatické fotografie. Kamera dokáže nahrávať videá v rozlíšení 4K pri 60 fps. Tento dron je možné spárovať aj so smartfónom prostredníctvom aplikácie. Dron dokáže lietať rýchhlosťou až 68.4 km / h. Ovládať je ho možné do diaľky až 10 km – samozrejme s prenosom obrazu.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni: 928.92€.

Vďaka kupónu s názvom: BGDJIAIR2

jeho cena klesne na hodnotu: 761.39€.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni: 1207.08€ vo verzii s príslušenstvom – v ktorom sú 3 batérie, taška, aj náhradné vrtuľky.

Vďaka kupónu s názvom: BGDJIAIR2

jeho cena klesne na hodnotu: 989.81€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.25€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom DJI dron

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť