S kupónom ušetríš v EU sklade: Nabíjací bezvrecúškový Blitzwolf vysávač s výdržou 35 minút za 70.56€ z pôvodných 88.50€

 

Značka BlitzWolf je už dlhší čas na trhu, predáva kvalitné produkty, predovšetkým sa zameriava na predaj pc príslušnstva, káblikov, nabíjačiek, adaptérov do auta, selfie tyče. V predaji sa nachádza aj ručný nabíjací vysávač.

Pri základom režime vydrží 35. minút používania, pri silnejšom režime je to 20. minút používania. Obrovskou výhodou je možnosť upevnenia nabíjacej stanice na stenu, kedy vždy pred začatím vysávania vysávač je plne nabitý.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 88.50€ v anglickom sklade s označením UK.

Vďaka kupónu: BGUGBWA

cena klesne na hodnotu: 70.56€.

Poštovné je zadarmo s dobou doručenia do 5 dní. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Blitzwolf ručný vysávač

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Podobný model vlastníme – presnejšie Xiaomi Mijia 1C tyčový vysávač, z používania, obrovskou výhodou je nabíjacia stanica vysávača, ktorú upevníte na stenu, vďaka ktorej pri každom začatom vysávaní je vysávač plne nabitý. Ak to nevyhovuje, možné je vysávač nabíjať aj klasicky káblikom, buď na zemi. Žiadne ťahanie káblov, alebo čakanie na robotické vysávače, ktoré dovysávajú. Pre rýchle povysávanie je to parádna vec, alebo pre vysávanie auta, či kútov stien. Mijia 1C vysávač má výdrž 60 minút na jedno nabitie pri prvom stupni výkonu – postačuje na vysávanie podláh, pri druhom stupni výkonu je to výdrž na úrovni 27 minút – ideálne pre vysávanie kobercov, pri treťom stupni je to výdrž na úrovni 8 minút – ideálne pre vysávanie auta. Výhodou je, že vysávač obsahuje aj LED diódky určujúce kapacitu batérie.

Nepremeškaj Ali výpredaj v CZ sklade, kupón, 128 hodnotení: Nabíjací Xiaomi Mijia 1C vysávač s výdržou až 1 hodinu za 162.21€

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť