S kupónom ušetríš v nemeckom sklade: Parádne Pecky Tronsmart Onyx Ace s výdržou 5 hodín, púzdro na ďalších 24 hodín za 27.72€

Tronsmart Onyx Ace prichádzajú s púzdrom, ktoré už obsahuje 4 diódy určujúce kapacitu batérie. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie je 5 hodín používania. Nabíjacie púzdro ich dokáže s nabiť na ďalších 24 hodín. Rovnako slúchadlám nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Aj tento model slúchadiel je dotykový. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. Ovládajú sa dotykovo. Výhodou je, že sú slúchadlá typu pecky, ktoré sú pohodlnejšie pri používaní a človek „má pojem“ o dianí okolo. Slúchadlá obsahujú čip spoločnosti Qualcomm, vďaka ktorému prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 32.34€.

Vďaka kupónu: ONYXACEDE

cena klesne na hodnotu 27.72€. Poštovné z nemeckého skladu je zadarmo s dobou doručenia do 7 dní. Keďže sa produkt nachádza v Európe, dodatočné poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Tronsmart slúchadlá

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť