V EU sklade v cene, ktorá nikdy nebola, len 2 kusy: Xiaomi 70mai kamerka integrovaná v zrkadle za 59.22€

Exkluzívne v oficiálnom predaji sa nachádza Xiaomi 70mai kamerka integrovaná priamo v zrkadle, po prvýkrát s angličtinou, v medzinárodnej verzii pre EU trhy.

 

Na trh prichádza úplne čerstvá Xiaomi 70Mai kamerka. Kamerka obsahuje 9.35 palcový displej. Obsahuje aj cúvaciu kamerku. Nechýba jej automatické spustenie pri naštartovaní auta, videá sú automaticky premazávané, ak je plná Micro SD karta. Kamerke taktiež nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, taktiež 24 h monitoring priestoru pred automobilom – ak je zaznamenaný náraz kamerka sa automaticky zapne. Síce zatiaľ niesú všetky špecifikácie kamerky, s určitosťou obsahuje minimálne rozlíšenie Full HD a angličtinu.

Jej cena v EU sklade – v poľskom sklade, bola znížená na hodnotu 59.22€, posledné 2 kusy, poštovné je v cene 2.98€, kuriérom DHL, s dobou doručenia 2 – 7 dní. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kamerka

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť