Luxusná úvodná cena, darčeky: Elephone E10 Pro GLOBAL 128GB s NFC len 115.27€ z pôvodných 150.75€

Elephone E10 Pro obsahuje 6.55 palcový displej s rozlíšením 1600 x 720 pixelov. Procesorom smartfónu je Mediatek MT6762D, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou až 128GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48, 13, 2, 5 megapixelový, predný fotoaparát obsahuje 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh. Nechýba podpora Micro SD kariet, smartfon dokonca obsahuje aj NFC. Nechýba podpora európskych sietí, čiže GLOBAL verzia, s podporou aj LTE sietí. Samozrejmosťou je aj slovenčina.

Smartfón sa nachádza v úvodnej zľave, v predajnej cene 115.27€, postupne sa cena bude navyšovať na hodnotu 150.75€.

Poštovné EU Priority Line je v cene 3.61€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na darčeky zadarmo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: Máme pre teba aj darčeky  USB svetielko aj 2x sklo zadarmo k smartfónom

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Elephone E10 Pro 128GB GLOBAL

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť