Nepremeškaj úvodnú zľavu, 2x sklo aj USB svetielko: OUKITEL C18 Pro 64GB GLOBAL, 4000 mAh len 98.49€

OUKITEL C18 Pro prichádza s 6.55 palcovým displejom s rozlíšením HD+. Jeho procesorom je Helio P25, RAM na úrovni 4GB, interné úložisko na úrovni 64GB. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 16, 8, 5, 2 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Smarfónu nechýba plná podpora všetkých sietí, všetky jazyky.

Smartfón sa nachádza v predaji v úvodnej zľave, v predajnej cene 98.49€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.64€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na darčeky zadarmo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (1. – 30. jún)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom OUKITEL C18 Pro

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť