Recenzia a dojmy, teraz v CZ sklade: Blitzwolf slúchadlo s výdržou 20 hodín za parádnych 10.61€

Reálne sme otestovali slúchadlo značky Blitzwolf a poďme sa pozrieť, aký máme z neho dojem.

Výrobca udáva výdrž na úrovni 20 hodín, veľmi sme tomu neverili. Slúchadlo bolo testované 2 dni, každý deň približne 8 hodín používania, náhodných hovorov nie neustále. Každý deň klesla batéria len o 10%. Čiže po prvom dni neustále 8 hodinového pripojenia k smartfónu, kapacita na batérie bola na úrovni 90%. Na ďalší deň po 8 hodinách na konci 8 hodín kapacita zostala na úrovni 80%. Medzi 2 dňami slúchadlo nebolo nabíjané.

Chceme tým povedať, že je to neuveriteľná výdrž. Pretože množstvo slúchadiel na trhu, ktoré sú neustále pripojené k smartfónu, nemusí byť prehrávaná hudba nič, už len to ich samotné pripojenie, že sú pripojenie k smartfónu vyťažuje ich batériu. To znamená, že tento model slúchadla je ideálny pre občasné hovory, prípadne pre kuriérov. Pri občasným hovorom jeho výdrž kľudne môže dosiahnúť aj 10 dní používania. Samozrejme závisí na dĺžke hovorov.

Výhodou slúchadla je, že má fyzické tlačítko, kedy máte istotu, že hovor sa príjme. Hlavné tlačítko pre prijatie alebo odmietnutie hovoru slúži aj pre zapnutie a vypnutie slúchadlá. Dlhým podržaním sa slúchadlo zapne alebo vypne. Dokonca sa v ňom aj ozve pani v angličtine, že slúchadlo bolo úspešne pripojené k smartfónu, alebo že bolo vypnuté. Ak už ho prvýkrát spárujete so smartfónom, následne vždy sa automaticky k zariadeniu pripojí.

Jeho cena sa bola znížená na hodnotu 10.61€ v českom sklade, poštovné je zadarmo. Produktu nechýba 104 hodnotení. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Blitzwolf slúchadlo

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť