S kupónom ušetríš, 83 hodnotení: Tanix TX6s 64GB naj. box pre Skylink, Magio Tv, Kodi za 34.38€ z pôvodných 42.83€

Tanix TX6s získava interné úložisko s kapacitou 64GB, RAM na úrovni 4GB. Jeho procesorom je ARM® Cortex™ A53, nechýba duálna Wifi, či 100MB ethernet port. Samozrejmosťou sú všetky jazyky. Výhodou je aktualizácia softvéru výrobu, Android 10. Samozrejmosťou sú všetky jazyky. Nechýba aj aplikácia Kodi 18.1. Taktiež má výhodu, že obsahuje externú anténku, pre lepší dosah. Obsahuje aj tri USB porty.  V balení nechýba EU adaptér.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 42.83€.

Vďka kupónu: BGY439

cena klesne na hodnotu: 34.38€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.73€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Tanix Tv Box

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť