Luxusná cena v Nemecku, aj darček: Pecky Tronsmart Onyx Ace s výdržou 5 hodín, púzdro na 24 hodín za 26.12€

Tronsmart Onyx Ace prichádzajú s púzdrom, ktoré už obsahuje 4 diódy určujúce kapacitu batérie. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie je 5 hodín používania. Nabíjacie púzdro ich dokáže s nabiť na ďalších 24 hodín. Rovnako slúchadlám nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Aj tento model slúchadiel je dotykový. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. Ovládajú sa dotykovo. Výhodou je, že sú slúchadlá typu pecky, ktoré sú pohodlnejšie pri používaní a človek „má pojem“ o dianí okolo. Slúchadlá obsahujú čip spoločnosti Qualcomm, vďaka ktorému prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 31.10€ v nemeckom sklade. K produktu zadarmo získate silikónové púzdro na slúchadlá, ktorého cena v e-shope je na úrovni 8.88€.

Vďaka kupónu: TRONSACE

cena klesne na hodnotu: 26.12€, poštovné je zadarmo. Nezabudni sa prekliknúť na GERMANY nemecký sklad. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Tronsmart Onyx Ace

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying