Nepremeškaj zľavu, aj darčeky: Elephone E10 GLOBAL 64GB, 4000 mAh, NFC za 107.14€


Zahraničný e-shop do predpredaja zaradil nový model smartfónu značky Elephone.

Elephone E10 obsahuje 6.5 palcový HD+ displej s pomerom strán 19.5:9. Jeho procesorom je Mediatek 6762D, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4 000 mAh. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48, 13, 2, 5 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixleový. Novému modelu nechýba plná podpora všetkých sietí, vrátane B20. Smartfón obsahuje všetky jazyky. Dokonca smartfón obsahuje aj NFC.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 107.14€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.82€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na darčeky zadarmo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: Máme pre teba aj darčeky  USB svetielko aj 2x sklo zadarmo k smartfónom

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Elephone E10

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť