S kupónom ušetríš v CZ sklade: Xiaomi ukulele prepojiteľné so smartfónom za 76.80€

Spoločnosť Xiaomi nedávno pod značkou Mijia predstavila ukulele (populele), menšiu 4 strunovú gitaru.

Ukulele (Populele) je určený pre tých, ktorý sa chcú naučiť hrať na tento nástroj bez potreby chodenia na hodiny vyučujúcemu. Hmatník obsahuje LED svetlá vďaka ktorému je učenie ľahšie. Ukulele jednoducho je možné spárovať s aplikáciu v smartfóne. V aplikácií sa nachádza viac ako 100 piesní. Ukulele obsahuje batériu s kapacitou 800mAh, ktorá sa nabíja pomocou Micro USB portu a pomocou Bluetooth technológie je hudobný nástroj spárovaný so smartfónom.

Produkt sa nachádza v predaji v českom sklade v cene 85.33€.

Vďaka kupónu: BGdragonBoat

cena klesne na hodnotu: 76.80€, poštovné je zadarmo. Keďže produkt sa nachádza v CZ sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  

Cz sklad máme aj priamo otestovaný: Júl 2020 – Otestovali sme CZ sklad na Banggoode, doba doručenia 10 dní od odoslania

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nákup nerealizujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné ako aj nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi ukulele

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť