Tak lacné neboli celé mesiace: Xiaomi Mijia 3 tenisky za 33.26€ z pôvodných 44.34€

Tenisky prichádzajú so zlepšenou povrchovou úpravou a novším vzhľadom. Oproti predchádzajúcej generácii tenisiek, bol použitý nový výrobný proces tzv. Uni-Mounding 2.0. V tomto prípade sa tenisky vyrábajú zo 6 rôznych materiálových vrstiev tavenej do jedného celku. Každá z vrstiev je oddelená použitím tenkej polyuretánovej fólie zlisovanej a zlepenej. Pomocou nového výrobného procesu poskytujú lepšiu stabilitu a podporu nohy. Materiál je veľmi trvanlivý, vďaka čomu je možné tenisky jednoducho prať v práčke bez obáv poškodenia. Vrchná časť tenisky je vyrobená z elastického pletenia. Teniskám nechýbajú aj reflexívne prvky.

Ich cena v predpredaji sa pohybuje na úrovni 44.34€.

Vďaka kupónu: BGTBSHOES

cena klesne na hodnotu: 33.26€.  Poštovné EU Priority Line je v cene 1.46€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia Sneakers 3

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť