Nepremeškaj Ali kupón v EU sklade: Xiaomi Amazfit Bip S s krajším displejom, BT 5.0, ohromná výdrž 40 dní za 46.74€ z pôvodných 60.58€

Spoločnosť Huami začiatkom tohto roku predstavila nové hodinky Amazfit Bip S.

Hodinky Amazfit Bip S prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením 176 x 176 pixelov, ktorý je viac farebnejší a krajší v porovnaní s prvou generáciou Amazfit Bip hodiniek. Hodinky vážia iba 19 gramov, s remienkom 31 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo 3. generácie, s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú aj GPS modul.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch počas celého dňa. Nové hodinky tiež majú certifikáciu 5ATM, vďaka ktorej sú vodotesné do hĺbky 50 metrov, u predchodcu to bola technológia IP68. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Displej je vyrábaný najnovšou technológiou, ktorú poznáme z hodiniek Amazfit Stratos 3. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190 mAh vďaka ktorej vydržia až 40 dní na jedno nabitie. Po novom nechýba aj najnovšia technológia bluetooth 5.0. Nechýbajú bežné funkcie ako notifikácie, meranie spánku.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje na úrovni 60.58€ v španielskom sklade.

Vďaka kupónu: AMAZFIT666RU

cena klesne na hodnotu: 46.74€, poštovné zo španielského skladu je v cene 4.55€. Ešte na stránke produktu nezabudnite uplatniť zľavu. Keďže sa produkt nachádza v Európe, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Amazfit Bip S

Návod: Aplikovanie zľavového kupónu na Aliexpresse

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť