Nepremeškaj kupón v EU sklade, aj 13€ darček: Xiaomi elektrický skejtbord s rýchlosťou až 22 km / h za 246.32€

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj tento Xiaomi elektrický skejtbord vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Skejtbord upúta moderným dizajnom. Na prvý pohľad sa zdá, že nie je ničím zvláštny. V skutočnosti obsahuje integrovanú batériu, ktorá poháňa 500W jednosmerný rozbočovač. Ten zaručuje dojazd približne 12 km, kedy rýchlosť skejtbordu sa pohybuje na úrovni až 22 km / h. Kolieska vyrába spoločnosť ACTION.  Skejtbord má rozmery 70 x 20 x 13 cm, váži približne 5 kilogramov, nosnosť je na úrovni až 100 kg. Vyrobený je z javorového dreva a z hliníkovej zliatiny, ktorá sa používa pri výrobe lietadiel.

Batéria taktiež napája LED svetlá, ktoré sa nachádzajú na spodnej strane skejtbordu. Vďaka nim je pohybovanie v noci bezpečnejšie. Skejtbord taktiež obsahuje bezdrôtový ovládač.  Nechýba bluetooth technológia, vďaka ktorej skejtbord spárujete so smartfónom, kde je možné sledovať aktuálny stav batérie, prejdenú vzdialenosť, dojazd.

Aktuálna cena v predaji v EU sklade sa pohybuje na úrovni 254.81€

Vďaka kupónu: GKB325S

cena klesne na hodnotu: 246.32€, poštovné GLSkom je zadarmo s dobou doručenia do 7 dní. Zadarmo k produktu získate Xiaomi batoh v hodnote 13.58€. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi skateboard

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť