Nový kupón (10.8.), darčeky: Novinka Redmi 9A 32GB GLOBAL za 75.20€ z pôvodných 84.49€

Redmi 9A získava 6.53 palcový HD+ displej. Procesorom samrtfónu je Mediatek Helio G25, nechýba RAM s kapacitou 2GB, interné úložisko s kapacitou 32GB s podporou rozšírenia o Micro SD karty. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5000 mAh. Smartfón sa nabíja cez Micro USB káblik.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 84.49€.

Vďaka kupónu: BG9A32

cena klesne na hodnotu: 75.20€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.02€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom: Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Redmi 9A 32GB

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť