Tak lacný v EU nikdy nebol, aj klávesnica v balení: 11.6 ″ Teclast M16 128GB s LTE B20 za 145.43€

Populárna čínska značka Teclast, ktorá sa zaoberá predajom cenovo dostupných tabletov a notebookov, prichádza na trh s novým tabletom série M.

Tablet Teclast M16 získava 11.6 palcový displej s rozlíšením Full DS. Procesorom tabletu je Helio X27, nechýba RAM s kapacitou 4GBinterné úložisko s kapacitou 128GB. Nechýba podpora Micro SD kariet až do kapacity 256GB. Tablet obsahuje taktiež GPS modul, slot pre dátovú sim – po prvý krát s podporou B20, hlavný fotoaparát tablet obsahuje 8 megapixelový, predný fotoaparát 2 megapixelový. Taktiež obsahuje duálnu Wifi. Na nabíjanie tabletu konečne slúži port typu USB C. Na spodnej strane sa nachádzajú špeciálne magety pre nacvaknutie klávesnice, ktorá je súčasťou balenia. Všetkým tabletom spoločnosti Teclast nechýba slovenčina.

V súčastnosti je produkt vo výpredaji v cene 145.43€ v španielskom sklade. Nezabudni sa prekliknúť na ES sklad. Poštovné je v cene 2.37€. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast M16