2. september – otestovaný CZ sklad DHLkom z Geekbuying, dodanie len za 3 dni pracovné dni

Z Geekbuying sme z českého skladu objednali 28. augusta Tronsmart Onyx Ace slúchadlá, ktoré naozaj prekvapili veľmi kvalitným zvukom.

28. augusta bol piatok, v utorok bol sviatok, dnes 2. septembra slúchadlá úspešne DHLkom boli doručené. Celková doba dodania od odoslania bola 5 dní, ak počítame len pracovné dni, bolo to 3 dni, keďže bola nedeľa a v utorok bol sviatok. Nižšie uvádzame kupón pre kúpu slúchadiel z CZ skladu.

Tronsmart Onyx Ace prichádzajú s púzdrom, ktoré už obsahuje 4 diódy určujúce kapacitu batérie. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie je 5 hodín používania. Nabíjacie púzdro ich dokáže s nabiť na ďalších 24 hodín. Rovnako slúchadlám nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent.

Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Aj tento model slúchadiel je dotykový. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. Ovládajú sa dotykovo. Výhodou je, že sú slúchadlá typu pecky, ktoré sú pohodlnejšie pri používaní a človek „má pojem“ o dianí okolo. Slúchadlá obsahujú čip spoločnosti Qualcomm, vďaka ktorému prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 25.28€ v českom sklade.

Vďaka kupónu: TRONSACE

cena klesne na hodnotu: 24.07€, poštovné je v cene 0.08€. Nezabudni sa prekliknúť na CZECH-2 český sklad. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď. 

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Tronsmart Onyx Ace

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť