S kupónom ušetríš v CZ sklade, darček, 208 hodnotení: Chuwi Herobook Pro bez okrajov kláves, s 256GB SSD, s 8GB RAM za 259.78€

 

Spoločnosť Chuwi je známa výrobou notebookov a tabletov za priaznivé ceny. Tentokrát prichádza na trh vylepšená verzia notebooku Herobook, vo verzii PRO.

Najnovšie spoločnosť predstavila nový ultrabook Chuwi HeroBook Pro, ktorý získava 14.1 palcový displej, RAM na úrovni 8GB, interné úložisko na úrovni 256GB konečne typu SSD, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 512GB. Rýchlosť disku je na úrovni 554.94 MB/s pre čítanie, pre zapisovanie je to 479.41 MB/s. Jeho procesorom je Intel Gen Gemini Lake N4000 s Turbo Boost do frekvencie až 2.6 GHz. Notebooku nechýbajú 2x USB port, Mini HDMI port, nabíjací port, port pre slúchadlá, Micro SD slot. Notebooku nechýba licencovaný operačný systém Windows 10.

Jeho cena sa pohybuje v predajnej cene 264.04€.

Vďaka kupónu: 7d18f7

cena klesne na hodnotu: 259.78€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu presmerovanie nefunguje.  Cz sklad máme aj priamo otestovaný, zrýchlené doručovanie: 24. september – otestovaný CZ sklad – Banggood zrýchlil doručenie z CZ skladu, bezproblémové doručenie za 2 dni od odoslania

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Chuwi Herobook Pro

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš