Teraz parádna cena:, aj darčeky: Oukitel WP7 128GB GLOBAL, nočné videnie, externé moduly, 8000 mAh, NFC za 306.63€

Oukitel WP7 je nástupcom minuloročného modelu Oukitel WP6. Nový model v porovnaní s predchodcom získa novší procesor spoločnosti Mediatek, procesor Helio P90. Jeho displej je 6.53 palcový s rozlíšením Full HD+. Interné úložisko obsahuje 128GB, s možnosťou rozšírenia o Micro SD karty, RAM na úrovni 8GB. Smartfón získava UVC sterilizačné svetlo, nacvaknuteľné na smartfón, ktoré je vhodné pre sterilizáciu predmetov, Smartfón získava aj infračervenú kameru pre nočné videnie – táto funkcia je integrovaná v tejto verzii smartfónu. Získava aj externý modul, batériu na svietenie.

Hlavný fotoaprát obsahuje 48, 48, 8, 2 megapixelový, predný fotoaprát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8000 mAh. Smartfónu nechýbajú všetky siete aj B20, slovenčina, či podpora NFC platieb.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 306.63€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.30€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok: September 2020 – Bleskové doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 4 dní prebratia GLSkom, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj veľmi praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom veľmi užitočný mini meter a 2x drahšie sklá (na celú prednú časť)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom OUKITEL WP7 128GB GLOBAL

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Nezabudnite: Najlepšie mesiace sú TU, nakupuj, v budúcom roku sa ceny podstatne navýšia

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť