Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom veľmi užitočný mini meter a 2x drahšie sklá (na celú prednú časť)

V spolupráci so zahraničnými e-shopmi spúšťame menší darček k všetkým objednaným smartfónom prostredníctvom presmerovania z našej webovej stránky. A nie len 2x sklo zadarmo. V tomto mesici okrem 2x skiel, je to aj veľmi užitočný meter, ktorý je možné používať aj ako kľúčenku. Podobný minimeter sme aj my dostali k objednávke z niektorého e-shopu a je to veľmi praktická a užitočná vec, keď ju vždy máte poruke na stole alebo na kľúčoch. Síce má dĺžku 1 meter, ale to nieje jeho nevýhoda,  väčšiu dĺžku si znovu jednoducho metrom napojíte a zvládnete to sami. Ak by ste boli 2 osoby, veľké dĺžky by ste museli merať dvaja. Práve vďaka malým rozmerom je veľmi praktický a šikovný.

Je to najlepšia vec zadarmo, ktorú sme k niektorej objednávke získali.

Podmienky:

  • Meter a 2x sklo zadarmo platí pre objednávky všetkých modelov smartfónom, aj iných značiek, v termíne od  01. októbra. 2020 – do termínu 31. októbra.2020. 
  • V prípade Banggoodu nákup realizujte prostredníctvom prehliadača počítača alebo prehliadača notebooku, cez smartfón nenakupujte, keďže vašu objednávku neevidujeme, vtedy nieje možný nárok na darčeky.
  • Meter, aj 2x sklo zadarmo k smartfónu platí len v uvedenom termíne, rovnako v uvedenom termíne zašlite požiadavku  pre tieto darčeky. Stačí jeden krát nám zaslať mail, automaticky vieme, že v tomto mesiaci okrem 2x skla zadarmo zasielame aj meter. 
  • od 15.7.2020 k smartfónom zasielame kompletné 2 ochranné sklá, ktoré pokrývajú celú prednú časť a ktoré sú drahšie ako obyčajné sklá, ktoré nepokrývajú celý displej.

  • Ponuka platí pre objednávky vytvorené presmerovaním z webovej stránky xiaomiphone.sk do e-shopov, prostredníctvom našich odkazov v článkoch.
  • Nezabúdajte na to, aby ste presmerovaním na produkt prešli z našej webovej stránky prostredníctvom tlačítka v článku, nie z iných webových stránok. Vašu objednávku musíme evidovať, že skutočne vznikla presmerovaním z tejto webovej stránky xiaomiphone.sk , vtedy máte nárok na darčeky k objednávke smartfónu.

V prípade nejasností nás kontaktujte v online podpore.

  • Po vytvorení objednávky, na mail: admin@xiaomiphone.sk nám zašlite informácie o objednávke.
  • Následne objednáme my pre Vás 2ks ochranného skla pre objednaný model smartfónu + meter.

Aby sme ľahšie e-maily spracúvali, do predmetu uveďte číslo objednávky:

Príklad:

„sklo zadarmo: objednávka č: W1612300442594912″

Do tela e-mailu nezabudnite uviesť, č. objednávky, e-shop v ktorom ste nakúpili, dátum objednávky, e-mail s ktorým ste registrovaný v e-shope, adresu, na ktorú sklá a meter zašleme.

Nezabudnite sa pridať aj do nášho newslettera, kedy zasielame zľavové kupóny aj e-mailom.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov Gearbestu, Banggood, či Cafago (pre nás a našich čitateľov). 

– vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

– zľavové kupóny nezmeškáte

– nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

– kupóny sú generované každý deň

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť