Tak lacná s kupónom nikdy nebola: Ninebot Max s dojazdom až 65 km za 477.43€ z pôvodných 524.43€

Tento produkt sa predáva ešte pod značkou Segway, kedy túto spoločnosť odkúpila v roku 2015 spoločnosť čínska spoločnosť Ninebot, ktorá vznikla investíciou spoločnosti Xiaomi.

Nová kolobežka Ninebot Max dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky má dojazd až 65 km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie. Oproti starším modelom s 8 palcovou pneumatikou, nová pneumatika obsahuje 10 palcov vďaka ktorým lepšie tlmí nárazy, pre pohodlnú jazdu.

Pneumatiky neobsahujú vzduch, sú to bezdušové pneumatiky, ktoré obsahujú viacvrstvový plášť so špeciálnou „želé“ vrstvou, ktorá minimalizuje zničenie pneumatiky. Zmena nastala aj v umiestnení elektromotora a brzdy. Po novom kolobežka získava podobný displej, ktorý nájdeme u modelu kolobežky Xiaomi Scooter Pro. Nastaviť je možné 3 režimy jazdy, ďalší režim navyše – pomocný pri tlačení kolobežky.

Tentokrát je elektromotor umiestnený v zadnej pneumatike, zatiaľ čo brzda je umiestnená v prednej pneumatike. Kolobežka obsahuje brzdu dvojitú – rekuperácia elektrickej energie prostredníctvom zadného kolesa. Vďaka elektromotoru umiestnenom na zadnej pneumatike, nová kolobežka má lepšiu akceleráciu, vďaka vyššej hmotnosti 18 kg, má lepšiu stabilitu. Výkon motora je vyšší, na úrovni 350 W. Kolobežka ES2 má 300W motor, ES1 má 250W motor.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 524.43€.

Vďaka kupónu: BFKB05

Cena klesne na hodnotu: 47743€. Poštovné typu DPD- Abroad Delivery je v cene 4.44€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Ninebot Max

Návod: Ako uplatniť kupón na DHgate.com