S kupónom ušetríš v CZ sklade: Vysávač Xiaomi Mijia, ktorý umýva za 261.12€ z pôvodných 277.96€

Xiaomi Mijia vysávač vyvíja tlak 2100 Pa, čo je zvýšenie oproti verzii Roborock, ktorá umýva vodou, ten má výkon 2000 Pa. Aj u nového modelu Mijia vysávača nechýba nádržka na vodu. Vďaka 3200 mAh batérií umožní až 2 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Rovnako nechýba spárovanie s aplikáciou Mi Home. Rovnako ako u ostatných verzii nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 2 cm. Vysávaču nechýba súčasne umývanie popri vysávaní.

Cena v predaji v českom sklade sa pohybuje v cene 277.96€.

Vďaka kupónu: BGCZESXMT

cena klesne na hodnotu: 261.12€. Nezabudni sa prekliknúť na biele prevedenie, čierne je vypredané. Poštovné je v cene 0.68€. Keďže sa produkt odosiela z EU skladu, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu presmerovanie nefunguje. Cz sklad máme aj priamo otestovaný, zrýchlené doručovanie: 19. november – 3 Banggood objednávky dodané z CZ skladu, všetky objednávky doručené za 3 dni od odoslania

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Mijia vysávač

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš