S kupónom ušetríš v CZ sklade: 2020 Xiaomi FIMI X8 SE s výdržou 35 minút, dosahom 8 km za 313.19€

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novou generáciou dronu, vo verzii pre rok 2020.

V predaji zahraničného e-shopu sa objavil nový model dronu Xiaomi FIMI X8 SE 2020. Novému dronu nechýba kamera s možnosťou nahrávania 4K videa. Vďaka batérii s kapacitou 4500 mAh dron vydrží až 35. minút letu na jedno nabitie. K dronu je dodávaný ovládač do ktorého je možné nacvaknúť smartfón, kedy je dron ovládaný prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Novému dronu nechýba GPS modul vďaka ktorému sa dron vráti na pozíciu odkiaľ vyštartoval. Taktiež nechýba funkcia sledovania užívateľa. Vzdialené ovládenie dronu je do vzdialenosti až 8 kilometrov, čo je zvýšenie oproti staršej generácii, ktorá mala dosah 5 km.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 323.07€ v českom sklade.

Vďaka kupónu: BGFIMIWE

cena klesne na hodnotu: 313.19€. Poštovné je v cene 0.82€. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. Cz sklad máme aj priamo otestovaný: Bleskové doručenie, Banggood objednávka z CZ skladu dorazila za 2 dni

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi dron

Januárová súťaž so XiaomiPhone.sk o 7 cien (1.01. – 31.01.)

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš