S kupónom ušetríš v CZ sklade: Elektrická Xiaomi metla s výdržou 2 hodín, s odpadovou nádobkou za 30.66€

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstavila ďalší užitočný produkt do domácnosti.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Novým produktom je elektrická metla s názvom Mi Wireless Handheld Sweeper. Spoločnosť tvrdí, že pri tradičnej metle na zemi zostane prach práve kvôli polootvorenému dizajnu. To  je problém, ktorý rieši nová elektrická metla.

Práve vďaka tomu, že obsahuje dve kefy, prach neuniká a rýchlejšie sa zmetá. Nová metla je bezdrôtová, elektrická, s kapacitou batérie na úrovni 2000 mAh, ktorá zaručuje na jedno nabitie až 2 hodiny používania. Rýchlosť kefy je na úrovni 1 300 otáčok za minútu, prach je automaticky umiestnený do odpadkovej nádobky metly. Metla váži menej ako 1 kilogram.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 34.07€.

Vďaka kupónu: BGCZFRJMS

cena klesne na hodnotu: 30.66€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. Cz sklad máme aj priamo otestovaný:  29. marec – Bleskové doručenie z CZ skladu Banggood len za 3 pracovné dni, najlepší mini dron Eachine

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrická metla

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš