Nepremeškaj zľavu: AMOLED Alldocube X so 189% úspechom na Indiegogo za 131.30€, bežná cena 233€

Produkt v tom čase v kampani na Indiegogo mal za cieľ vyzbierať požadovanú sumu na spustenie výroby, 30 000 dolárov. Táto čiastka bola v kapani prekonaná zo 100% čiastky na percentuálnu hodnotu 198%.

Tablet Alldocube X získa 10.5 palcový AMOLED displej s rozlíšením 2K. Procesorom nového tabletu bude Mediatek MT8176, nebude chýbať RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 128GB. Tablet získa aj snímač otlačkov prstov, na bočnej strane. Hlavný fotoaparát nový tablet získa 8 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Tenký má byť na úrovni 6.9 mm, nebude chýbať batéria s kapacitou 8000 mAh s podporou rýchlonabíjania Pump Express 2.0. Na nabíjanie bude slúžiť USB port typu C.

Cena tabletu klesla na hodnotu 131.30€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.65€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Alldocube X