Tak lacný v EU sklade ešte nebol, kupón: Xiaomi FIMI A3 s výdržou 25. minút, displej v ovládači za 156€ z pôvodných 181.92€

Novému dronu nechýba kamera s možnosťou nahrávania Full HD videii. Vďaka batérii s kapacitou 2000 mAh dron vydrží až 25. minút používania na jedno nabitie. Ovládač dronu obsahuje 4.3 palcový farebný displej, ktorý dokáže zobrazovať online prenos lietania. Novému dronu nechýba GPS modul vďaka ktorému sa dron vráti na pozíciu odkiaľ vyštartoval. Taktiež nechýba funkcia sledovania užívateľa. K ovládaču drona je taktiež možné pripojiť externý monitor alebo okuliare určené pre drony. Taktiež dron obsahuje špeciálny DIY port, vďaka ktorému je možné k dronu pripojiť ďalšie periférie ako rôzne svetlá, svetelné pásy.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 181.92€.

Vďaka kupónu: BG62ffe0

cena klesne na hodnotu: 156€. Poštovné je v cene 2.36€. Kupón platí pre španielský ES sklad. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom FIMI dron

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš