Kupón, darčeky, o 34€ lacnejší ako na SVK: Xiaomi Poco X3 128GB GLOBAL, NFC, 120 Hz, chladenie za 169.08€

Xiaomi Poco X3 obsahuje 6.67 palcový IPS displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov, s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Displej pokrýva až 91.25% prednej plochy, aj vďaka veľmi malej kamerke na prednej strane. Procesorom nového smartfónu je nový Snapdragon 732G, nechýba RAM s kapacitou 6GB, úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB. Nechýba batéria s kapacitou 5160 mAh, s podorou 33W nabíjania. Smartfónu dokonca nechýba špeciálne chladenie LiquidCool Technology 1.0 Plus. Obsahuje aj špeciálny gerný režim Game Turbo 3.0.  Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 64, 13, 2, 2 megapixelový, zatiaľ čo predný fotoaparát obsahuje 20 megapixelový. Nechýba mu NFC pre bezkontaktné platby, infračerevený port, či 3.5 mm audio jack. Reproduktory sú duálne, nechýba im certifikácia Hi-Res Audio. Obsahuje ja slot pre Micro SD kartu (1+1 SIM, alebo 1 SIM + 1 Micro SD karta).

Jeho cena v predaji v 128GB verzii  sa pohybuje na úrovni: 185.23€.

Vďaka kupónu: BGa82ad1

cena klesne na hodnotu: 169.08€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4.07€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom aj darčeky (mini meter, 2x drahšie sklá)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Poco X3 128GB GLOBAL

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Jeho cena v slovenských e-shopoch začína na úrovni od 203.90€, ušetríte tak 34€.