S kupónom ušetríš v CZ sklade: Xiaomi FIMI X8 SE s výdržou 35 minút, dosahom 8 km za 313.12€ z pôvodných 322.86€

V predaji zahraničného e-shopu sa objavil nový model dronu Xiaomi FIMI X8 SE 2020. Novému dronu nechýba kamera s možnosťou nahrávania 4K videa. Vďaka batérii s kapacitou 4500 mAh dron vydrží až 35. minút letu na jedno nabitie. K dronu je dodávaný ovládač do ktorého je možné nacvaknúť smartfón, kedy je dron ovládaný prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Novému dronu nechýba GPS modul vďaka ktorému sa dron vráti na pozíciu odkiaľ vyštartoval. Taktiež nechýba funkcia sledovania užívateľa. Vzdialené ovládenie dronu je do vzdialenosti až 8 kilometrov, čo je zvýšenie oproti staršej generácii, ktorá mala dosah 5 km.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 322.86€ v českom sklade.

Vďaka kupónu: BGX8SEA

cena klesne na hodnotu: 313.12€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. Cz sklad máme aj priamo otestovaný: 24. jún – Otestovaná objednávka z CZ skladu na Banggoode, balík doručený len za 2 dni od odoslania

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi dron

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš