Nepremeškaj zľavu v EU sklade, teraz sa oplatí: Xiaomi VIOMI V3 prináša množstvo vylepšení, umýva, výkon 2600 Pa za 248.99€

V spolupráci so spoločnosťou VIOMI, ktorá pre spoločnosť Xiaomi vyrába množstvo produktov vrátane pračiek, termosiek, chladničiek, ohrievačov vody, filtrov do chladničky na trhu poznáme ďalší, jeden z najnovších produktov.

Produktom je vysávač VIOMI V3, ktorý prináša azda najviac vylepšení voči predchádzajúcim generáciam. Jeho výkon je na úrovni až  2600 Pa. Vysávaču nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, nechýba aj vodná nádržka s kapacitou 550 Ml, odpadová nádržka má kapacitu 550 ml. Zdoláva prekážky o výške nie 1 cm, ale až 2 cm. Vďaka vylepšenému algoritmu je efektívnejší až o 30%. Obsahuje aj nový typ Y režimu mopovania, ktorý je efektívnejší ako klasický Skový. Kapacita batérie dosahuje úroveň ohromných 4900 mAh, vďaka ktorej vydrží až 150 minút používania. Dokonca je možné nastaviť či chcete vysávať súčasne umývať, vysávať, alebo len umývať bez vysávania. 

Dokonca si aj zapamätá mapy až 5 poschodí. Možné je samozrejme vybrať miestnosti, ktoré má vysávať, alebo len časť miestností, rovnako aj nastavovanie časov, kedy.

Cena v nemeckom sklade sa pohybuje na úrovni 248.99€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Nemecký sklad na Cafago máme otestovaný: 9. september – otestovaná objednávka z Cafago: len za 3 dni bola doručená kolobežka z nemeckého skladu

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Viomi V3

 

Kupóny v EU skladoch nižšie, žiadne DPH/CLO pri doručení: