S kupónom ušetríš v EU sklade, DHGATE: Xiaomi Roborock S5 MAX, umýva, väčšia nádržka, Al za 290.04€ z pôvodných 315.26€

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S5 Max je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku (aj mimo vášho domova), nastaviť časy plánovania vysávania. Novému modelu po novom nechýba podpora hlasových asistentov Google Home alebo Amazon Alexa.

Vysávač je mimoriadne tichý, rovnako ako u prvej generácie obsahuje batériu o kapacite 5200 mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži pod 20%, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Nový model obsahuje sací výkon je na úrovni 2000 pa.  Model získal vylepšenie v rozpoznávaní miestností, každá miestnosť je rozpozná a užívateľ si môže vybrať, ktoré miestnosti chce vysávať. Vysávač je vylepšený viac po softvérovej stránke. Tento model vysávača taktiež umýva vodou. Kapacita nádržky predstavuje úroveň 290 ml, box na odpad má kapacitu 460 ml.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 315.26€.

Vďaka kupónu: DHDEC24OFF

cena klesne na hodnotu: 290.04€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Roborock S5 Max

Návod: Ako uplatniť kupón na DHgate.com

Kupóny v EU skladoch nižšie, žiadne DPH/CLO pri doručení: