S kupónom ušetríš v EU sklade: Pecky Tronsmart Onyx Ace s výdržou 5 hodín, púzdro na 24 hodín za 19.57€ z pôvodných 22.24€

Tronsmart Onyx Ace prichádzajú s púzdrom, ktoré už obsahuje 4 diódy určujúce kapacitu batérie. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie je 5 hodín používania. Nabíjacie púzdro ich dokáže s nabiť na ďalších 24 hodín. Rovnako slúchadlám nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent.

Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Aj tento model slúchadiel je dotykový. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. Ovládajú sa dotykovo. Výhodou je, že sú slúchadlá typu pecky, ktoré sú pohodlnejšie pri používaní a človek „má pojem“ o dianí okolo. Slúchadlá obsahujú čip spoločnosti Qualcomm, vďaka ktorému prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 22.24€ v nemeckom sklade.

Vďaka kupónu: NNNOA011

cena klesne na hodnotu: 19.57€, poštovné je v cene 2.40€. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, dodatočné poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. Z EU skladov tovar je doručený naozaj rýchlo napríklad29. december – Otestovaná objednávka z CZ skladu na Banggoode, balík doručený len za 2 dni od odoslania

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Tronsmart Onyx Ace

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Kupóny v EU skladoch nižšie, žiadne DPH/CLO pri doručení: