Kupón v CZ sklade, 2r. záruka, Gshopper: Redmi Note 11 128GB, 4GB RAM, verzia pre EU trh za 168€ z pôvodných 218€

Redmi Note 11 obsahuje 6.43 palcový dokonca AMOLED displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov. Keďže je AMOLED, displej je farebnejší a krajší ako u klasických IPS panelov. Procesorom smartfónu je 8 jadrový Snapdragon 680. Nechýba RAM s kapacitou 4 alebo 6GB, interné úložisko s kapacitou 128GB. Smartfónu nechýba podpora NFC platieb. Hlavný fotoaparát obsahuje 50 + 8 + 2 + 2 egapixelový,  predný fotoparát 13 megapixelový. Smartfónu nechýba batéria s kapacitou až 5000 mAh, s podporou rýchleho 33W nabíjania. Smartfón beží na nadstavbe MIUI s najnovším Androidom 13. Uvedená verzia smartfónu je totožná, ktorá sa predáva na Slovensku. Nechýba slovenčina, EU adaptér, aktualizácie.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 218€ vo verzii so 4GB RAM, so 128GB úložiskom.

Vďaka kupónu: A94661D8D510

cena klesne na hodnotu: 168€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj sklo na displej, v prípade Gshopper objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o darčeku prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom drahšie sklo z EU skladu bez poplatkov navyše

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. EU sklad máme aj priamo otestovaný: Naša prvá objednávka z EU skladu na Gshopper, 7.1.2022: Kolobežka doručená len za 3 dni od odoslania!

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi Note 11

Návod: Ako uplatniť kupóny v e-shope Gshopper.com

Nezabudni najskôr v e-shope Gshopper zmeniť krajinu na Slovensko a jazyk e-shopu na angličtinu.

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení