Recenzia, o 175€ lacnejšia od konkurencie: NAVEE N65 kolobežka má dojazd 65 km, rýchlosť 25 km / hod., appku, aj tempomat len 538€, konkurencia na SVK 713€

Z e-shopu Cafago sme z poľského skladu objednali kolobežku NAVEE N65 s dojazdom 65 km, s rýchlosťou 25 km / hod., nosnosť 120 kg, s 10 palcovými nafukovacími pneumatikami. Táto kolobežka je lacnejšou alternatívou v porovnaní s Ninebot Max G30 kolobežkou.

Keďže produkt sa nachádzal v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení sme neplatili.  Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Kolobežku sme objednali 9. júna 2022. Kolobežka bola doručená 14. júna 2022. Celková doba doručenia od odoslania z npoľského skladu bolo 5 dní. 

Kolobežka dorazila riadne zabalená, bez poškodenia.

Samotná kolobežka bola chránená nielen penou, ale aj fóliou, v ktorej bola kolobežka zabalená.

V jej balení sa nachádza EU adaptér pre nabíjanie, kľúč, zrejme pre dotiahnutie riadidiel, ale potrebný vôbec nebol, keďže kolobežku a riadidlá nebolo potrebné montovať.

Na riadidlách sa nachádza z ľavej strany brzda, zvonček, klip pre pripnutie kolobežky o zadný blatník, ak by sme ju chceli zložiť.

V strede sa nachádza displej, ktorý zobrazuje aktuálnu rýchlosť, stav batérie, napätie. Samotný plyn slúži pre zapnutie, prepínanie 4 režimov jazdy (režim chodca, režimy 1, 2, 3).

Špeciálnym mechanizmom sa kolobežka skladá.

Tento mechanizmus je veľmi dobre riešený, pretože menej miesta potom kolobežka zaberá v kufri auta, vďaka ideálne zloženým riadidlám.

Kolobežka dorazila od výroby zmontovaná, nič nebolo potrebné doťahovať.

Na zadnej, ako aj na prednej strane sa nachádzajú svetlá. Tie je možné mať zapnuté alebo vypnuté. Ak sú aj vypnuté a stlačíte brzdu, začne zadné svetlo blikať. Či už svetlá máte zapnuté alebo vypnuté, toto nastavenie je uložené aj pri vypnutí a zapnutí kolobežky. Čiže ak niektorú voľbu si vyberiete, tak to aj zostáva.

Nabíjací konektor sa nachádza za predným kolesom, chránený gumou. Samozrejme kolobežka obsahuje aj stojan.

Samotné pneumatiky sú nafukovacie, 10 palcové, vďaka ktorým je jazda pohodlnejšia, ako pri plných kolesách.

Táto kolobežka je naozaj robustná.

Kotúčová brzda sa nachádza na zadnej strane.

Kolobežku je možné spárovať aj so smartfónom, aplikácia: Go Navee.

iOS: https://apps.apple.com/pl/app/go-navee/id1583889035

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MotorPedal.GoNavee&hl=sk&gl=US

Vďaka aplikácii je možné nastaviť tempomat, rekuperáciu, kontrolovať celkový počet najazdených km, cez aplikáciu je možné aj uzamknúť kolobežku.

Kolobežka NAVEE N65 ponúka výkon 500W. Lenivá pri jazde nieje, ťahá dostatočne. Ponúka dojazd na úrovni 65 km / hod., s rýchlosťou 25 km / hod. Nosnosť je na úrovni 120 kg. 

Jej cena sa pohybuje na úrovni 549€.

Vďaka kupónu: TC495

cena klesne na hodnotu: 538€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Ak kolobežku porovnáme s konkurenciu, na trhu máme napr. Ninebot Segway G30 v cene 713€, ušetríte tak 175€.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte. EU sklad na Cafago máme otestovaný: Recenzia, najlepší pomer CENA / VÝKON: BEZIOR X500 Pro patrí medzi najlepšie cenovo dostupné e-bike, dojazd 100 km, rýchlosť 30 km / hod., ZADARMO blatníky, zámok, pumpa

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom NAVEE N65 z platformy Xiaomi Youpin

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení