Zadarmo v tomto mesiaci k elektrickým kolobežkám a k e-bike praktický Xiaomi teplomer s ročnou výdržou na batériu, kompatibilný s appkou

V spolupráci so zahraničnými e-shopmi spúšťame k všetkým objednaným elektrickým kolobežkám a k e-bike prostredníctvom presmerovania z našej webovej stránky praktický Xiaomi teplomer zadarmo. Teplomer dorazí k zákazníkovi bez poplatkov navyše pri doručení.

Podmienky:

  • 1x Xiaomi teplomer zadarmo platí pre objednávky všetkých modelov elektrických kolobežiek a e-bike, aj iných značiek, v termíne od  01. november 2022 – do termínu 31. november 2022. 
  • Nákup realizujte prostredníctvom prehliadača počítača alebo prehliadača notebooku, cez smartfón nenakupujte, keďže vašu objednávku neevidujeme, vtedy nieje možný nárok na darček.
  • Teplomer zadarmo k objednávkam e-bike alebo elektrickej klobežky platí len v uvedenom termíne, rovnako v uvedenom termíne zašlite požiadavku  pre tento darček. 
  • Ponuka platí pre objednávky vytvorené presmerovaním z webovej stránky xiaomiphone.sk do e-shopov, prostredníctvom našich odkazov v článkoch.
  • Nezabúdajte na to, aby ste presmerovaním na produkt prešli z našej webovej stránky prostredníctvom tlačítka v článku, nie z iných webových stránok. Vašu objednávku musíme evidovať, že skutočne vznikla presmerovaním z tejto webovej stránky xiaomiphone.sk , vtedy máte nárok na darček.

V prípade nejasností nás kontaktujte v online podpore.

  • Po vytvorení objednávky, na mail: admin@xiaomiphone.sk nám zašlite informácie o objednávke.
  • Následne objednáme my pre Vás darček.

Aby sme ľahšie e-maily spracúvali, do predmetu uveďte číslo objednávky:

Príklad:

„teplomer zadarmo: objednávka č: W1612300442594912″

Do tela e-mailu nezabudnite uviesť, č. objednávky, e-shop v ktorom ste nakúpili, dátum objednávky, e-mail s ktorým ste registrovaný v e-shope, adresu, na ktorú sklo zašleme.

Nezabudnite sa pridať aj do nášho newslettera, kedy zasielame zľavové kupóny aj e-mailom.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov Gearbestu, Banggood, či Cafago (pre nás a našich čitateľov). 

– vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

– zľavové kupóny nezmeškáte

– nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

– kupóny sú generované každý deň

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš